Moto ķēžu eļļa

Filtrēt pēc:
 
 
Kategorijas filtri:
Auto marka
Produkts Kods Cena Skaits
Moto ķēžu eļļa

Ķēdes smērviela ļoti labi aizsargā, dziļi iesūcas, ātri iztvaicē šķīdinātāju. Tas ir izturīgs pret izskalošanos pa ūdeni, aizsargā pret koroziju un agresīviem ārējiem faktoriem, samazinot berzi, mazina nodilumu. Tas satur palielinātu teflona daudzumu. Lietošanai parastās ķēdēs un tiem, kas aprīkoti ar O-Ring, X-Ring vai Z-Ring blīvēm. 360 * Īpaša sprausla ļauj pielietot jebkurā leņķī.

Notīriet veco smērvielu un netīrumu ķēdi. Uzklājiet ķēdes smērvielu tieši un vienmērīgi uz tīras ķēdes, pielietojot 20 cm attālumā.

Noliktāvā: > 1 gab.

M06.ķēdēm.100ml

Cena: 4.50 €

Ķēžu smērviela

Aerosola tipa smērviela ideāli piemērota ķēžu mehānismu ieeļošanai, tai skaitā ķēdem ar paaugstinātu slodzi un blīvumu. Smērvielu var izmantot arī augstas temperatūras apstākļos līdz pat 250 grādiem. Līdzeklim piemīt lieliska athēzija, kas pasargā ķēžu mehānismu no gružu pielipšanas, kā arī tas ir izturīgs pret berzi, kas nodrošina lielākus lietošanas intervālus, piemērots elektroierīcēm, atgrūž mitrumu. Smērviela ar ūdeni praktiski nav nomazgājama un nodrošina pretrūsas aizsardzību. Ilgstoši pagarina ķēžu lietošanas mūžu, novērš mehānisma aizsalšanu, kā arī samazina trokšņus un vibrācijas.

Noliktāvā: > 1 gab.

629196630220

Cena: 5.00 €