Par mums

Esiet laipni aicināti ML-SERVISS mājas lapā!

Mēs esam ļoti priecīgi par Jūsu apmeklējumu un ceram, ka atradīsiet mūsu lapā noderīgas un vērtīgas lietas priekš sevis un sava auto.

Uzņēmums SIA "ML-Serviss" ir dibināts 1997 gadā. Laikā gaitā uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem auto aksesuāru tirgotājiem Latvijā. Uzņēmums piedāvā optimālus risinājumus auto aprīkošanā, gan biznesa klientiem, gan individuāliem klientiem. Uzņēmums pārstāv ražotājus no  Polijas, Igaunijas, Vācijas, Holandes, Turcija, Austrālijas, Somijas, Itālijas, Krievijas, Zviedrijas un daudzām citām valstīm.

Uzņēmums kopš 2000.gada ir oficiālais pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā - auto sakabes āķu ražotājfirmai "AUTO-HAK". Polijas uzņēmums "Auto-Hak" sakabes āķus ražo no 1976 gada un tas ir viens no tirgus līderiem pasaulē auto sakabes āķu ražošanā. Sakabes āķi tiek ražoti  priekš vieglajiem auto, džipiem un busiem. AUTO-HAK sakabes āķus piedāvā priekš vairāk kā 1800 auto modeļiem. 

Mūsu piedāvājumā ir arī auto aksesuāri, tādi kā: aizsargstieņi (dugas) , lukturu turētāji, sānu sliekšņi, bampera aizsargi - viss no nerūsējošā tērauda, priekš džipiem un mikroautobusiem. Tas viss ir pateicoties ilggadējai sadarbībai ar  kompānijām, kas ieņem līdera pozīcijas šinī jomā.

Viens no auto aksesuāru rāžotājiem ir "STEELER" (Polija). Teicama kvalitāte. Dinamiski augoša kompānija. Eiropā sertificēta produkcija. STEELER ražo produkciju priekš džipiem kopš 1995 gada. Uzņēmums ieņem svarīgu vietu Eiropas tirgū.

Otra rūpnīca, ko mēs pārstāvam Latvijā ir "METEC" (Igaunija).  Metec ir vairāk kā 25 gadu pieredze auto aksesuāru  ražošanā. Metec piedāvā plašu auto aksesuāru piedāvājumu priekš 4x4 apvidus auto, pick-up, mikroautobusiem un kravas automašīnām.

Ļoti vērtīgs auto aksesuārs ir auto paklāji. Piedāvājam: gumijas vanniņas salonā, auduma salona paklāji un bagāžas nodalījuma paklāji. Liela izvēle, plašs sortiments, pārstāvam dažādus paklāju ražotājus. Ir gan universālie paklāji, gan arī katram auto modelim atsevišķi, ņemot vērā visas tā tehniskās īpašības. Tas viss nodrošinās auto salonā konfortablu un ērtu vidi.

Atvērāt logu braucot automašīnā - pūš vējš, līst lietus iekšā salonā... šinī situācijā mēs varam palīdzēt. Vējsargi un motora pārsega aizsargi, aizmugures spoileri un radiatora aizsargi ziemā pret auksto vēju - tas viss ir mūsu piedāvājumā. Šie aksesuāri dos Jums konfortu un padarīs auto stilīgu. Tas viss ir pateicoties ilggadējai sadarbībai ar auto aksesuāru ražotāju EGR (Austrālija). EGR ražo vējsargus uz logiem,  motora pārsega aizsargus, aizmugures spoilerus, pick-up kravas kastes tentus, kravas kastes vākus un citas lietas, kas piešķir auto individualitāti. Otra deflektoru ražotāja rūpnīca, ko uzņēmums piedavā ir HEKO Polija.  Plašs sortiments, teicama kvalitāte. Uzņēmumā ir arī pieejami logu deflektori  no Krievijas ražotājiem:  SIM, REIN, VINGURU.

Jūs esiet nolēmis doties ģimenes izbraucienā ar velosipēdiem, bet ir problēmas ar velosipēdu pārvadāšanu  vai arī esiet izlēmis doties ceļojumā slēpot uz kalniem ar ģimeni... mēs ar prieku Jums varam piedāvāt: jumta bagāžniekus, jumta kastes, šķērstieņus, veloturētājus, slēpju turētājus un daudz citas lietas, kas saistītas ar bagāžas pārvadāšanu, no sekojošiem ražotājiem: AMOS-BIS, THULE, MONT BLANC, FABBRI, JUNIOR, TRADEKAR, WJENZEK, MENABO.

Jūs esiet mednieks, zvejnieks vai Jums ir sava zemnieku saimniecība un Jūsu īpašumā ir Pick-up džips ar kravas kasti - brauciet pie mums un mēs aprīkosim Jūsu auto ar kravas kastes būdu vai kuzova vāku, vinču, ieroču glabāšanas kastes ka arī pieslēgsim papildlukturus un daudz.. daudz  citus akseuārus mēs Jums piedāvāsim.

Kartera aizsargi no metāla, vai no izturīga alumīnija, vai arī no elastīga plastmasa. Pārstāvam ražotājus no Polijas, Krievijas, Vācijas, Igaunijas. Buksēšanas cilpas, auto izpūtēji, gofras un katalizatori, auto sēdekļu pārvalki, auto salona aromatizētāji, riepas, dekoratīvie kalpaki, aizmugures bampera uzlikas, durvju sliekšņu uzlikas, kravas nostiprināšanas sistēmas un vēl......  bez kā nevar iztikt mūsdienās lietojot auto.

Un vēl viena svarīga nianse - visu, vai gandrīz visu, ko ir iespējams nopirkt mūsu veikalā, mēs esam izmēģinajuši paši. Mums ir savs - dažāds auto parks un mēs paši lietojam aksesuārus, kurus mēs piedāvājam saviem klientiem.

Pie mums iegādāto produkciju var arī uzstādīt mūsu specializētajā servisā. Mūsu pieredze auto aksesuāru montāžā ir kopš 1997 gada. 

Apkalpojot klientus mēs saprotam, ka piedāvāt visu ko klients vēlas  ir diezgan grūti. Bet mūsu kvalificētais personāls pieliek visas pūles, lai palielinātu preču sortimentu un uzlabotu klientu apaklpošanas kvalitāti.

Par visām augstāk minētajām pozīcijām uz sadarbību aicinam autoservisus un autoveikalus, kuriem tiks piedāvāta atlaižu sistēma un organizēta preces piegāde. 

Viss priekš Jums un pateicoties Jums...

 

Nāciet ciemos pie mums:

Rīga, Mazjumpravas iela 66

Rīga, Brīvības gatve 422

Zvaniet mums: +371 66116670; +371 29212095
Rakstiet mums: info@mlserviss.lv

ML-SERVISS kolektīvs